Zapraszamy do Pijalni Wódki i Piwa w Berlinie!!

W nocy z dnia 27 na 28 września 2019 roku otworzyliśmy pierwszą Pijalnię Wódki i Piwa poza granicami naszego kraju! Zapraszamy do Berlina, Simon-Dach Str. 32.

0 komentarzy

PROSTY TEMAT w Poznaniu już zaprasza!

W dniu 3 sierpnia 2019 roku, w Poznaniu, otworzyliśmy drugą restaurację PROSTY TEMAT, zapraszamy na ul. Podgórną 6 🙂

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Koszalinie

W sobotę, 6 lipca 2019 roku otworzyła się kolejna Pijalnia Wódki i Piwa – zapraszamy do Koszalina na ul. Zwycięstwa 25!

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Legnicy

Dnia 17 maja w Legnicy otworzyła się kolejna Pijalnia Wódki i Piwa, zapraszamy na ul. Zamkową 8!

0 komentarzy

Wkrótce otworzymy Pijalnię Wódki i Piwa w Koszalinie!

Dobrych informacji ciąg dalszy! Podpisaliśmy umowę na kolejny lokal sieci Pijalni Wódki i Piwa, wkrótce otworzymy lokal w Koszalinie.

0 komentarzy

Kolejne dwie Pijalnie Wódki i Piwa już zapraszają!

W ubiegły weekend otwarte zostały kolejne dwa lokale sieci Pijalni Wódki i Piwa: Pabianice, ul. Zamkowa 1 Radom, ul. St. Moniuszki 18 Serdecznie zapraszamy!

0 komentarzy

PROSTY TEMAT w Sopocie

Otworzyliśmy nowy lokal z segmentu casual dining pod nazwą PROSTY TEMAT, zapraszamy do Sopotu, ul. Bohaterów Monte Cassino 60.

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Żarach!

Podpisaliśmy koleją umowę na nowy lokal. Już wkrótce otwarcie pijalni Wódki i Piwa w Żarach, niedługo podamy szczegółowe informacje o terminie. Zapraszamy!!

0 komentarzy

Już wkrótce otwarcie Pijalni Wódki i Piwa w Legnicy!

Z radością informujemy, że podpisana została nowa umowa na kolejny lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa, wkrótce zaprosimy Państwa do Legnicy. Planowane otwarcie – przełom marca i kwietnia 2019 roku.

0 komentarzy

Białostocka Pijalnia Wódki i Piwa zaprasza!!!

11 stycznia 2019 r. otwarta została kolejna Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy serdecznie do nowego lokalu w Białymstoku, przy ulicy Lipowej 3/5. Do zobaczenia!!

0 komentarzy

Umowa na Pijalnię Wódki i Piwa w Białymstoku podpisana!

Z radością informujemy, że podpisaliśmy umowę na Pijalnię Wódki i Piwa w Białymstoku. Otwarcie lokalu planujemy na koniec grudnia. Zapraszamy już wkrótce!

0 komentarzy

Uwaga! Ważny komunikat!

Wobec powtarzających się zawiadomień o fałszywych wiadomościach e-mail z podpisem „Paweł Gabas MEX POLSKA”, informujemy, że spółka „Mex Polska S.A.” nie jest ich nadawcą oraz nie współpracuje ze wskazaną w treści wiadomościCzytaj dalej…

0 komentarzy

Podpisana została kolejna umowa na nowy lokal!

Dnia 10 listopada 2018 roku podpisaliśmy umowę na nową restaurację w Sopocie. Już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących otwarcia.

0 komentarzy

Podpisaliśmy umowę na Pijalnię Wódki i Piwa w Pabianicach!

Z dużą przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę na nowy lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa, wkrótce będziemy mieli zaszczyt zaprosić Państwa do Pabianic. Planowane otwarcie – koniec grudnia 2018 roku.

0 komentarzy

Zapraszamy do gliwickiej Pijalni Wódki i Piwa

W ubiegły piątek, 26 października 2018 roku, otworzyła się nowa Pijalni Wódki i Piwa. Serdecznie zapraszamy do Gliwic, ul. Raciborska 1. Do zobaczenia w Gliwicach!

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Opolu już działa! Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej Pijalni Wódki i Piwa w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich 2-6.

0 komentarzy

Otwarcie Pijalni Wódki i Piwa w Radomiu już na jesieni!

Z radością informujemy, że na mocy podpisanej umowy franczyzy już na jesieni otworzymy kolejną Pijalnię Wódki i Piwa, tym razem zapraszamy do Radomia!

0 komentarzy

Rekomendacja

Dobrostan zwierząt hodowlanych nie jest obojętny Spółce Mex Polska S.A., w związku z tym Spółka Mex Polska S.A. będzie rekomendowała swoim franczyzobiorcom zakupy jaj, które nie pochodzą z chowu klatkowego kur.

0 komentarzy

Pankejk w Gdańsku zaprasza!

Z radością informujemy, że kolejna restauracja Pankejk już działa! Zapraszamy do Gdańska, ulica Długa 57.

0 komentarzy

Już niedługo otwarcie Pijalni Wódki i Piwa w Opolu

Dnia 18 czerwca 2018 r. podpisana została umowa o współpracy –  w październiku 2018 roku otworzymy Pijalnię Wódki i Piwa w Opolu.

0 komentarzy

Zapraszamy do sopockiej Klubokawiarni

Zapraszamy do sopockiej Klubokawiarni przy ul. Bohaterów Monte Cassino 60.

0 komentarzy

Wkrótce otwarcie nowego lokalu Pijalni Wódki i Piwa w Gliwicach!

Z radością informujemy, że 3 kwietnia 2018 roku podpisaliśmy kolejną umowę o współpracy i wkrótce otworzymy nową Pijalnię Wódki i Piwa, tym razem szukajcie nas w Gliwicach. Planowane otwarcie – październik 2018.

0 komentarzy

Pierwsza Pijalnia Wódki i Piwa w Rzeszowie już działa!

W Lany Poniedziałek, 2 kwietnia 2018 roku, o godzinie 18.00 otworzyliśmy w Rzeszowie Pijalnię Wódki i Piwa. Lokal działa przy ulicy Mickiewicza 4, serdecznie zapraszamy!

0 komentarzy

Podpisaliśmy nową umowę o współpracy

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 12 marca 2018 roku, podpisana została nowa umowa o współpracy, na mocy której otwarta zostanie Pijalnia Wódki i Piwa w Rzeszowie. Zapraszamy!

0 komentarzy

Mex Polska po raz kolejny w gronie spółek wybieranych do Fundamentalnego Portfela SII

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zachęca do wybrania spółek, które znajdą się w prowadzonym przez tę organizację portfelu fundamentalnym. W bieżącym miesiącu po analizach w gronie nominowanych do inwestycji  znalazła się Mex Polska S.A.Czytaj dalej…

0 komentarzy

Zapraszamy do pierwszej Restauracji PANKEJK w Warszawie!

Z radością informujemy, że zgodnie z planami, od soboty, 3 marca 2018 roku działa już Restauracja PANKEJK w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 4. Zapraszamy!!!

0 komentarzy

Podpisaliśmy nową umowę najmu!

Z radością informujemy, że została podpisana nowa umowa najmu na lokal mieszczący się w doskonałej lokalizacji w Sopocie, w okolicy tłumnie uczęszczanej przez turystów oraz wszystkich spragnionych rozrywki i zabawy. Wkrótce otworzymyCzytaj dalej…

0 komentarzy

Wkrótce otworzymy restaurację Pankejk w Gdańsku

W dniu 19 grudnia 2017 roku podpisaliśmy kolejną umowę najmu, lokal przeznaczony na nową restaurację Pankejk mieści się w najatrakcyjniejszej części gdańskiego Starego Miasta. Planowane otwarcie restauracji – II kwartał 2018 roku.

0 komentarzy

Już wkrótce otwarcie nowej Restauracji PANKEJK w Warszawie!

Miło nam poinformować, że dnia 11 grudnia 2017 roku z myślą o otwarciu kolejnej Restauracji Pankejk podpisaliśmy nową umowę najmu na lokal mieszczący się w centrum Warszawy. Otwarcie restauracji już w pierwszymCzytaj dalej…

0 komentarzy

Zamknięcie restauracji The Mexican we Wrocławiu

Dnia 29 października 2017 roku wrocławska restauracja The Mexican zakończyła działalność. Przyczyną zamknięcia było zakończenie umowy najmu lokalu.

0 komentarzy

Już otworzyliśmy trzecią Pijalnię we Wrocławiu!

W nocy z 9 na 10 czerwca 2017 r. otworzyliśmy kolejną Pijalnia Wódki i Piwa we Wrocławiu. Nowy lokal mieści się przy ulicy Św. Mikołaja 8-11. Serdecznie zapraszamy!!

0 komentarzy

Mex Polska S.A. w 50 najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw na GPW

0 komentarzy

PANKEJK w Poznaniu już zaprasza!

W sobotę 7 stycznia otworzyliśmy 2 restaurację PANKEJK, zapraszamy do Poznania, ul. Mielżyńskiego 21. Do zobaczenia!

0 komentarzy

Kolejna Pijalnia Wódki i Piwa zaprasza!

W nocy z 21 na 22 października otworzyliśmy 22 lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa. Lokal działa w Lublinie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 24, zapraszamy!!!

0 komentarzy

Pierwsza w Łodzi Klubopijalnia już działa!!!

W nocy z 30 września na 1 października 2016 r. otworzyliśmy 21 Pijalnię Wódki i Piwa, jest to także pierwsza Klubopijalnia działająca w Łodzi pod naszą marką. Zapraszamy na ulicę Piotrkowską 79!

0 komentarzy

Kolejna krakowska Pijalnia Wódki i Piwa zaprasza!

O północy z 29 na 30 lipca 2016 r. otworzyła się czwarta w Krakowie, a dwudziesta w Polsce, Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy na ul. Floriańską 34.

0 komentarzy

Raport analityczny DM Vestor

Raport analityczny Domu Maklerskiego Vestor – prognozy finasowe, wycena GK Mex Polska

0 komentarzy

Jeszcze jedna stołeczna Pijalnia Wódki i Piwa otwarta!!!

Dziewiętnasty lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa, i jednocześnie czwarty w stolicy, otworzył się w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 27 w nocy z 15 na 16 kwietnia 2016 r. Serdecznie zapraszamy!

0 komentarzy

Nowa Pijalnia w Bydgoszczy

W nocy z 19 na 20 lutego 2016 r. rozpoczął działalność kolejny lokal Pijalni Wódki i Piwa. Tym razem zapraszamy do Bydgoszczy, adres: ul. Podwale 12/Magdzińskiego.

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Sosnowcu

Z radością informujemy, że w nocy z 17 na 18 grudnia 2015 r. otworzył się kolejny lokal Pijalni Wódki i Piwa! Tym razem zapraszamy do Sosnowca, ul. Warszawska 3/36.

0 komentarzy

Olsztyńska Pijalnia Wódki i Piwa już działa!

Olsztyńska Pijalnia Wódki i Piwa otworzyła swe podwoje dla Gości w nocy z 5 na 6 czerwca 2015 r. Serdecznie zapraszamy – Olsztyn, ul. Staromiejska 6. Olsztyn, 5 czerwca 2015 r., cz.Czytaj dalej…

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa – Szczecin!

Z dumą i radością informujemy o najnowszym otwarciu  Pijalni Wódki i Piwa: w nocy z piątku na sobotę (24-25 kwietnia 2015 r.) rozpoczął działalność lokal w Szczecinie, przy ul. Ks. Bogusława XCzytaj dalej…

0 komentarzy

Nowa warszawska Pijalnia Wódki i Piwa

W dniu 10 października otworzyliśmy trzeci w Warszawie lokal „Pijalni Wódki i Piwa”. Na degustację trunków zapraszamy teraz także na Mazowiecką 11.

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa – kolejny lokal we Wrocławiu

W piątek, 19 września 2014 r., kolejny raz świętowaliśmy otwarcie nowej Pijalni Wódki i Piwa, to nasz kolejny lokal we Wrocławiu, adres: ul. Ruska 51B. Zapraszamy !!

0 komentarzy

PANKEJK – nowa restauracja w Manufakturze

W sobotę, 6 września bieżącego roku, w CHUiR Manufaktura w Łodzi otwarta została nowa restauracja. Pod marką PANKEJK kryje się wyjątkowa naleśnikarnia – całkiem nowy koncept dla Grupy Mex Polska. Zapraszamy doCzytaj dalej…

0 komentarzy

Mex Polska – zmiana adresu

Od dnia 14 lutego 2014 r. uległa zmianie siedziba spółki, nasz nowy adres: ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa – pierwsze otwarcie w Toruniu

Pierwsze w 2014 r. otwarcie nowej franczyzowej Pijalni Wódki i Piwa miało miejsce o północy z 31 stycznia na 1 lutego 2014 roku w Toruniu. Nowo otwarty lokal mieści się pod adresemCzytaj dalej…

0 komentarzy

Nowe Pijalnie Wódki i Piwa w Katowicach i Warszawie

Zgodnie z zapowiedzią poniżej przedstawiamy krótkie relacje z otwarcia nowych Pijalni Wódki i Piwa w Katowicach i w Warszawie. Katowice 27/28 grudnia 2013 r. cz. 1 Katowice 27/28 grudnia 2013 r. cz.Czytaj dalej…

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Katowicach

Mamy zaszczyt poinformować także o drugim otwarciu – jeszcze przed Nowym Rokiem, rozpoczęła działalność kolejna franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Katowicka Pijalnia tworzyła swe podwoje przy ul. Mariackiej 8. Wkrótce zamieścimy w AktualnościachCzytaj dalej…

0 komentarzy

Druga Pijalnia w Warszawie

Oficjalnie informujemy, że w związku z niesłabnącym powodzeniem pierwszej warszawskiej Pijalni Wódki i Piwa, dziś w nocy, w stolicy otwarta została druga Pijalnia. Lokal mieści się przy ul. Nowy Świat 22/28 iCzytaj dalej…

0 komentarzy

Mex Polska zaprzestała prowadzenia działalności w lokalu Opera Club w Warszawie

Informujemy, że spółka zależna od Mex Polska S.A. – AAD sp. z o.o. z dniem 6 września 2013 roku zaprzestała prowadzenia działalności w lokalu Opera Club mieszczącym się w Warszawie, przy Pl.Czytaj dalej…

0 komentarzy

Korona Smakosza dla The Mexican we Wrocławiu

Mamy zaszczyt przekazać  Państwu informację o kolejnym wyróżnieniu, które tym razem otrzymał lokal należący do spółki zależnej Mex P sp. z o.o. – Restauracja The Mexican mieszcząca się we Wrocławiu, przy ul.Czytaj dalej…

0 komentarzy

Korona Smakosza dla The Mexican w Manufakturze

Dzisiejszego dnia nagrodę w tegorocznym konkursie Korona Smakosza odebrały przedstawicielki restauracji The Mexican mieszczącej się w łódzkim CHUiR Manufaktura. Restauracja zdobyła laur w kategorii „Wystrój lokalu”. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzyCzytaj dalej…

0 komentarzy

Nowości Gastronomiczne piszą o The Mexican

W kwietniowym numerze Nowości Gastronomicznych ukazał się artykuł poświęcony sieci restauracji The Mexican, treść dostępna poniżej. ZOBACZ ARTYKUŁ

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Krakowie

W nocy z 17 na 18 maja 2013 r. rozpoczęła działalność kolejna franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy do Krakowa, Pl. Nowy 7!!!

0 komentarzy

Restauracja Kameralna w Warszawie

W dniu dzisiejszym spółka zależna ASE otworzyła w stolicy nową restaurację, lokal mieści się w Warszawie, przy ul. Foksal 11.

0 komentarzy

Mex Polska oświadczenie

W dniu dzisiejszym Zarząd Mex Polska S.A. wydał oświadczenie dotyczące notowań spółki: Zarząd „Mex Polska” SA. niniejszym oświadcza, że jest zaniepokojony niskimi  notowaniami ceny akcji spółki rzędu 1 zł, które według władz firmyCzytaj dalej…

0 komentarzy

Pijalnia Wódki i Piwa w Poznaniu

Kolejna dobra wiadomość na początek roku: O północy, w nocy z 25 na 26 stycznia bieżącego roku otworzyła się kolejna franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Lokal mieści się w Poznaniu przy StarymCzytaj dalej…

0 komentarzy

Gazeta.pl i New York Times piszą o warszawskiej Pijalni

Ponownie informacje na temat warszawskiej Pijalni pojawiły się w mediach, zarówno w polskich jak i w zagranicznych. Portal gazeta.pl na stronach „co jest grane” zamieścił artykuł opiewający zalety warszawskiego lokalu, link doCzytaj dalej…

0 komentarzy

Pierwsza Pijalnia Wódki i Piwa

Dnia 21 grudnia 2012 r. ruszyła pierwsza franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Lokal mieści się w Krakowie przy ul. Szewskiej 20. Wkrótce otwarcia kolejnych Pijalni! Serdecznie zapraszamy!!

0 komentarzy

Mex Polska S.A. – Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie

Ogłoszenie zarządu o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia

0 komentarzy

Warszawska Pijalnia Wódki i Piwa doceniona przez The Guardian i Onet

Po raz kolejny dotarła do nas wiadomość, że nasz lokal zdobył uznanie, tym razem doceniono nas poza granicami naszego kraju – brytyjski The Guardian opublikował artykuł pt.: The best bars in theCzytaj dalej…

0 komentarzy

Korona Smakosza za Jakość Obsługi

Korona Smakosza to plebiscyt kulinarny, w ramach którego w weekend 16 – 18 listopada 2012 r. goście warszawskich lokali gastronomicznych mogli wybrać swoje ulubione miejsce. W tym roku wystartowało w nim 285Czytaj dalej…

0 komentarzy

Program lojalnościowy „POCZUJ SMAK SWOICH INWESTYCJI”

Program lojalnościowy „POCZUJ SMAK SWOICH INWESTYCJI” był realizowany poprzez przyznanie Uczestnikom Kart na okaziciela upoważniających do rabatów we wszystkich lokalach Grupy Kapitałowej Emitenta: „Browar de Brasil”, „The Mexican” oraz we wszystkich klubachCzytaj dalej…

0 komentarzy

Food Business Awards 2012 – Pierwsze miejsce dla warszawskiego The Mexican

Mamy ogromny zaszczyt poinformować Państwa, że w dniu 27 września 2012 r. Restauracja The Mexican należąca do spółki Mex Zgoda Sp. z o.o., mieszcząca się w Warszawie, przy ul. Zgoda 6 zajęłaCzytaj dalej…

0 komentarzy

Ogłoszenie o odwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

Ogłoszenie o odwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

0 komentarzy

Ogłoszenie o zwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

Ogłoszenie o zwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

0 komentarzy

Aneks nr 25

Aneks nr 25

0 komentarzy
Niniejsza informacja ma wyłącznie charakter promocyjny. Informacje o publicznej ofercie akcji serii C zostały opublikowane w prospekcie emisyjnym, dostępnym w wersji elektronicznej na stronach internetowych Emitenta pod adresem: www.mexpolska.pl oraz Oferującego: www.idmsa.pl. Prospekt emisyjny jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o spółce Mex Polska S.A. i publicznej ofercie jej akcji.