Nowa restauracja The Mexican zaprasza!!

W sobotę, 1 lutego 2020 r., przy ul. Marszałkowskiej 80 w Warszawie otworzyliśmy nowy lokal popularnej sieci The Mexican. Serdecznie zapraszamy!!

Pijalnia Wódki i Piwa w Jeleniej Górze zaprasza!!!

Mamy ogromną radość zakomunikować, że w mikołajkową noc z 6 na 7 grudnia 2019 roku otworzyła się kolejna Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy do Jeleniej Góry na Plac Niepodległości 1.

Pijalnia Wódki i Piwa w Żarach już działa!

O północy z piątku na sobotę (25/26 października 2019 roku) otworzyła się kolejna Pijalnia Wódki i Piwa, zapraszamy na ul. Zamkową 1 w Żarach!

Zapraszamy do Pijalni Wódki i Piwa w Berlinie!!

W nocy z dnia 27 na 28 września 2019 roku otworzyliśmy pierwszą Pijalnię Wódki i Piwa poza granicami naszego kraju! Zapraszamy do Berlina, Simon-Dach Str. 32.

PROSTY TEMAT w Poznaniu już zaprasza!

W dniu 3 sierpnia 2019 roku, w Poznaniu, otworzyliśmy drugą restaurację PROSTY TEMAT, zapraszamy na ul. Podgórną 6 🙂

Pijalnia Wódki i Piwa w Koszalinie

W sobotę, 6 lipca 2019 roku otworzyła się kolejna Pijalnia Wódki i Piwa – zapraszamy do Koszalina na ul. Zwycięstwa 25!

Pijalnia Wódki i Piwa w Legnicy

Dnia 17 maja w Legnicy otworzyła się kolejna Pijalnia Wódki i Piwa, zapraszamy na ul. Zamkową 8!

Wkrótce otworzymy Pijalnię Wódki i Piwa w Koszalinie!

Dobrych informacji ciąg dalszy! Podpisaliśmy umowę na kolejny lokal sieci Pijalni Wódki i Piwa, wkrótce otworzymy lokal w Koszalinie.

Kolejne dwie Pijalnie Wódki i Piwa już zapraszają!

W ubiegły weekend otwarte zostały kolejne dwa lokale sieci Pijalni Wódki i Piwa: Pabianice, ul. Zamkowa 1 Radom, ul. St. Moniuszki 18 Serdecznie zapraszamy!

PROSTY TEMAT w Sopocie

Otworzyliśmy nowy lokal z segmentu casual dining pod nazwą PROSTY TEMAT, zapraszamy do Sopotu, ul. Bohaterów Monte Cassino 60.

Pijalnia Wódki i Piwa w Żarach!

Podpisaliśmy koleją umowę na nowy lokal. Już wkrótce otwarcie pijalni Wódki i Piwa w Żarach, niedługo podamy szczegółowe informacje o terminie. Zapraszamy!!

Już wkrótce otwarcie Pijalni Wódki i Piwa w Legnicy!

Z radością informujemy, że podpisana została nowa umowa na kolejny lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa, wkrótce zaprosimy Państwa do Legnicy. Planowane otwarcie – przełom marca i kwietnia 2019 roku.

Białostocka Pijalnia Wódki i Piwa zaprasza!!!

11 stycznia 2019 r. otwarta została kolejna Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy serdecznie do nowego lokalu w Białymstoku, przy ulicy Lipowej 3/5. Do zobaczenia!!

Umowa na Pijalnię Wódki i Piwa w Białymstoku podpisana!

Z radością informujemy, że podpisaliśmy umowę na Pijalnię Wódki i Piwa w Białymstoku. Otwarcie lokalu planujemy na koniec grudnia. Zapraszamy już wkrótce!

Uwaga! Ważny komunikat!

Wobec powtarzających się zawiadomień o fałszywych wiadomościach e-mail z podpisem „Paweł Gabas MEX POLSKA”, informujemy, że spółka „Mex Polska S.A.” nie jest ich nadawcą oraz nie współpracuje ze wskazaną w treści wiadomościCzytaj dalej…

Podpisana została kolejna umowa na nowy lokal!

Dnia 10 listopada 2018 roku podpisaliśmy umowę na nową restaurację w Sopocie. Już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących otwarcia.

Podpisaliśmy umowę na Pijalnię Wódki i Piwa w Pabianicach!

Z dużą przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę na nowy lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa, wkrótce będziemy mieli zaszczyt zaprosić Państwa do Pabianic. Planowane otwarcie – koniec grudnia 2018 roku.

Zapraszamy do gliwickiej Pijalni Wódki i Piwa

W ubiegły piątek, 26 października 2018 roku, otworzyła się nowa Pijalni Wódki i Piwa. Serdecznie zapraszamy do Gliwic, ul. Raciborska 1. Do zobaczenia w Gliwicach!

Pijalnia Wódki i Piwa w Opolu już działa! Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej Pijalni Wódki i Piwa w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich 2-6.

Otwarcie Pijalni Wódki i Piwa w Radomiu już na jesieni!

Z radością informujemy, że na mocy podpisanej umowy franczyzy już na jesieni otworzymy kolejną Pijalnię Wódki i Piwa, tym razem zapraszamy do Radomia!

Rekomendacja

Dobrostan zwierząt hodowlanych nie jest obojętny Spółce Mex Polska S.A., w związku z tym Spółka Mex Polska S.A. będzie rekomendowała swoim franczyzobiorcom zakupy jaj, które nie pochodzą z chowu klatkowego kur.

Pankejk w Gdańsku zaprasza!

Z radością informujemy, że kolejna restauracja Pankejk już działa! Zapraszamy do Gdańska, ulica Długa 57.

Już niedługo otwarcie Pijalni Wódki i Piwa w Opolu

Dnia 18 czerwca 2018 r. podpisana została umowa o współpracy –  w październiku 2018 roku otworzymy Pijalnię Wódki i Piwa w Opolu.

Zapraszamy do sopockiej Klubokawiarni

Zapraszamy do sopockiej Klubokawiarni przy ul. Bohaterów Monte Cassino 60.

Wkrótce otwarcie nowego lokalu Pijalni Wódki i Piwa w Gliwicach!

Z radością informujemy, że 3 kwietnia 2018 roku podpisaliśmy kolejną umowę o współpracy i wkrótce otworzymy nową Pijalnię Wódki i Piwa, tym razem szukajcie nas w Gliwicach. Planowane otwarcie – październik 2018.

Pierwsza Pijalnia Wódki i Piwa w Rzeszowie już działa!

W Lany Poniedziałek, 2 kwietnia 2018 roku, o godzinie 18.00 otworzyliśmy w Rzeszowie Pijalnię Wódki i Piwa. Lokal działa przy ulicy Mickiewicza 4, serdecznie zapraszamy!

Podpisaliśmy nową umowę o współpracy

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 12 marca 2018 roku, podpisana została nowa umowa o współpracy, na mocy której otwarta zostanie Pijalnia Wódki i Piwa w Rzeszowie. Zapraszamy!

Mex Polska po raz kolejny w gronie spółek wybieranych do Fundamentalnego Portfela SII

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zachęca do wybrania spółek, które znajdą się w prowadzonym przez tę organizację portfelu fundamentalnym. W bieżącym miesiącu po analizach w gronie nominowanych do inwestycji  znalazła się Mex Polska S.A.Czytaj dalej…

Zapraszamy do pierwszej Restauracji PANKEJK w Warszawie!

Z radością informujemy, że zgodnie z planami, od soboty, 3 marca 2018 roku działa już Restauracja PANKEJK w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 4. Zapraszamy!!!

Podpisaliśmy nową umowę najmu!

Z radością informujemy, że została podpisana nowa umowa najmu na lokal mieszczący się w doskonałej lokalizacji w Sopocie, w okolicy tłumnie uczęszczanej przez turystów oraz wszystkich spragnionych rozrywki i zabawy. Wkrótce otworzymyCzytaj dalej…

Wkrótce otworzymy restaurację Pankejk w Gdańsku

W dniu 19 grudnia 2017 roku podpisaliśmy kolejną umowę najmu, lokal przeznaczony na nową restaurację Pankejk mieści się w najatrakcyjniejszej części gdańskiego Starego Miasta. Planowane otwarcie restauracji – II kwartał 2018 roku.

Już wkrótce otwarcie nowej Restauracji PANKEJK w Warszawie!

Miło nam poinformować, że dnia 11 grudnia 2017 roku z myślą o otwarciu kolejnej Restauracji Pankejk podpisaliśmy nową umowę najmu na lokal mieszczący się w centrum Warszawy. Otwarcie restauracji już w pierwszymCzytaj dalej…

Zamknięcie restauracji The Mexican we Wrocławiu

Dnia 29 października 2017 roku wrocławska restauracja The Mexican zakończyła działalność. Przyczyną zamknięcia było zakończenie umowy najmu lokalu.

Już otworzyliśmy trzecią Pijalnię we Wrocławiu!

W nocy z 9 na 10 czerwca 2017 r. otworzyliśmy kolejną Pijalnia Wódki i Piwa we Wrocławiu. Nowy lokal mieści się przy ulicy Św. Mikołaja 8-11. Serdecznie zapraszamy!!

Mex Polska S.A. w 50 najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw na GPW

PANKEJK w Poznaniu już zaprasza!

W sobotę 7 stycznia otworzyliśmy 2 restaurację PANKEJK, zapraszamy do Poznania, ul. Mielżyńskiego 21. Do zobaczenia!

Kolejna Pijalnia Wódki i Piwa zaprasza!

W nocy z 21 na 22 października otworzyliśmy 22 lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa. Lokal działa w Lublinie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 24, zapraszamy!!!

Pierwsza w Łodzi Klubopijalnia już działa!!!

W nocy z 30 września na 1 października 2016 r. otworzyliśmy 21 Pijalnię Wódki i Piwa, jest to także pierwsza Klubopijalnia działająca w Łodzi pod naszą marką. Zapraszamy na ulicę Piotrkowską 79!

Kolejna krakowska Pijalnia Wódki i Piwa zaprasza!

O północy z 29 na 30 lipca 2016 r. otworzyła się czwarta w Krakowie, a dwudziesta w Polsce, Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy na ul. Floriańską 34.

Raport analityczny DM Vestor

Raport analityczny Domu Maklerskiego Vestor – prognozy finasowe, wycena GK Mex Polska

Jeszcze jedna stołeczna Pijalnia Wódki i Piwa otwarta!!!

Dziewiętnasty lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa, i jednocześnie czwarty w stolicy, otworzył się w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 27 w nocy z 15 na 16 kwietnia 2016 r. Serdecznie zapraszamy!

Nowa Pijalnia w Bydgoszczy

W nocy z 19 na 20 lutego 2016 r. rozpoczął działalność kolejny lokal Pijalni Wódki i Piwa. Tym razem zapraszamy do Bydgoszczy, adres: ul. Podwale 12/Magdzińskiego.

Pijalnia Wódki i Piwa w Sosnowcu

Z radością informujemy, że w nocy z 17 na 18 grudnia 2015 r. otworzył się kolejny lokal Pijalni Wódki i Piwa! Tym razem zapraszamy do Sosnowca, ul. Warszawska 3/36.

Olsztyńska Pijalnia Wódki i Piwa już działa!

Olsztyńska Pijalnia Wódki i Piwa otworzyła swe podwoje dla Gości w nocy z 5 na 6 czerwca 2015 r. Serdecznie zapraszamy – Olsztyn, ul. Staromiejska 6. Olsztyn, 5 czerwca 2015 r., cz.Czytaj dalej…

Pijalnia Wódki i Piwa – Szczecin!

Z dumą i radością informujemy o najnowszym otwarciu  Pijalni Wódki i Piwa: w nocy z piątku na sobotę (24-25 kwietnia 2015 r.) rozpoczął działalność lokal w Szczecinie, przy ul. Ks. Bogusława XCzytaj dalej…

Nowa warszawska Pijalnia Wódki i Piwa

W dniu 10 października otworzyliśmy trzeci w Warszawie lokal „Pijalni Wódki i Piwa”. Na degustację trunków zapraszamy teraz także na Mazowiecką 11.

Pijalnia Wódki i Piwa – kolejny lokal we Wrocławiu

W piątek, 19 września 2014 r., kolejny raz świętowaliśmy otwarcie nowej Pijalni Wódki i Piwa, to nasz kolejny lokal we Wrocławiu, adres: ul. Ruska 51B. Zapraszamy !!

PANKEJK – nowa restauracja w Manufakturze

W sobotę, 6 września bieżącego roku, w CHUiR Manufaktura w Łodzi otwarta została nowa restauracja. Pod marką PANKEJK kryje się wyjątkowa naleśnikarnia – całkiem nowy koncept dla Grupy Mex Polska. Zapraszamy doCzytaj dalej…

Mex Polska – zmiana adresu

Od dnia 14 lutego 2014 r. uległa zmianie siedziba spółki, nasz nowy adres: ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź

Pijalnia Wódki i Piwa – pierwsze otwarcie w Toruniu

Pierwsze w 2014 r. otwarcie nowej franczyzowej Pijalni Wódki i Piwa miało miejsce o północy z 31 stycznia na 1 lutego 2014 roku w Toruniu. Nowo otwarty lokal mieści się pod adresemCzytaj dalej…

Nowe Pijalnie Wódki i Piwa w Katowicach i Warszawie

Zgodnie z zapowiedzią poniżej przedstawiamy krótkie relacje z otwarcia nowych Pijalni Wódki i Piwa w Katowicach i w Warszawie. Katowice 27/28 grudnia 2013 r. cz. 1 Katowice 27/28 grudnia 2013 r. cz.Czytaj dalej…

Pijalnia Wódki i Piwa w Katowicach

Mamy zaszczyt poinformować także o drugim otwarciu – jeszcze przed Nowym Rokiem, rozpoczęła działalność kolejna franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Katowicka Pijalnia tworzyła swe podwoje przy ul. Mariackiej 8. Wkrótce zamieścimy w AktualnościachCzytaj dalej…

Druga Pijalnia w Warszawie

Oficjalnie informujemy, że w związku z niesłabnącym powodzeniem pierwszej warszawskiej Pijalni Wódki i Piwa, dziś w nocy, w stolicy otwarta została druga Pijalnia. Lokal mieści się przy ul. Nowy Świat 22/28 iCzytaj dalej…

Mex Polska zaprzestała prowadzenia działalności w lokalu Opera Club w Warszawie

Informujemy, że spółka zależna od Mex Polska S.A. – AAD sp. z o.o. z dniem 6 września 2013 roku zaprzestała prowadzenia działalności w lokalu Opera Club mieszczącym się w Warszawie, przy Pl.Czytaj dalej…

Korona Smakosza dla The Mexican we Wrocławiu

Mamy zaszczyt przekazać  Państwu informację o kolejnym wyróżnieniu, które tym razem otrzymał lokal należący do spółki zależnej Mex P sp. z o.o. – Restauracja The Mexican mieszcząca się we Wrocławiu, przy ul.Czytaj dalej…

Korona Smakosza dla The Mexican w Manufakturze

Dzisiejszego dnia nagrodę w tegorocznym konkursie Korona Smakosza odebrały przedstawicielki restauracji The Mexican mieszczącej się w łódzkim CHUiR Manufaktura. Restauracja zdobyła laur w kategorii „Wystrój lokalu”. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzyCzytaj dalej…

Nowości Gastronomiczne piszą o The Mexican

W kwietniowym numerze Nowości Gastronomicznych ukazał się artykuł poświęcony sieci restauracji The Mexican, treść dostępna poniżej. ZOBACZ ARTYKUŁ

Pijalnia Wódki i Piwa w Krakowie

W nocy z 17 na 18 maja 2013 r. rozpoczęła działalność kolejna franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Zapraszamy do Krakowa, Pl. Nowy 7!!!

Restauracja Kameralna w Warszawie

W dniu dzisiejszym spółka zależna ASE otworzyła w stolicy nową restaurację, lokal mieści się w Warszawie, przy ul. Foksal 11.

Mex Polska oświadczenie

W dniu dzisiejszym Zarząd Mex Polska S.A. wydał oświadczenie dotyczące notowań spółki: Zarząd „Mex Polska” SA. niniejszym oświadcza, że jest zaniepokojony niskimi  notowaniami ceny akcji spółki rzędu 1 zł, które według władz firmyCzytaj dalej…

Pijalnia Wódki i Piwa w Poznaniu

Kolejna dobra wiadomość na początek roku: O północy, w nocy z 25 na 26 stycznia bieżącego roku otworzyła się kolejna franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Lokal mieści się w Poznaniu przy StarymCzytaj dalej…

Gazeta.pl i New York Times piszą o warszawskiej Pijalni

Ponownie informacje na temat warszawskiej Pijalni pojawiły się w mediach, zarówno w polskich jak i w zagranicznych. Portal gazeta.pl na stronach „co jest grane” zamieścił artykuł opiewający zalety warszawskiego lokalu, link doCzytaj dalej…

Pierwsza Pijalnia Wódki i Piwa

Dnia 21 grudnia 2012 r. ruszyła pierwsza franczyzowa Pijalnia Wódki i Piwa. Lokal mieści się w Krakowie przy ul. Szewskiej 20. Wkrótce otwarcia kolejnych Pijalni! Serdecznie zapraszamy!!

Mex Polska S.A. – Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie

Ogłoszenie zarządu o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia

Warszawska Pijalnia Wódki i Piwa doceniona przez The Guardian i Onet

Po raz kolejny dotarła do nas wiadomość, że nasz lokal zdobył uznanie, tym razem doceniono nas poza granicami naszego kraju – brytyjski The Guardian opublikował artykuł pt.: The best bars in theCzytaj dalej…

Korona Smakosza za Jakość Obsługi

Korona Smakosza to plebiscyt kulinarny, w ramach którego w weekend 16 – 18 listopada 2012 r. goście warszawskich lokali gastronomicznych mogli wybrać swoje ulubione miejsce. W tym roku wystartowało w nim 285Czytaj dalej…

Program lojalnościowy „POCZUJ SMAK SWOICH INWESTYCJI”

Program lojalnościowy „POCZUJ SMAK SWOICH INWESTYCJI” był realizowany poprzez przyznanie Uczestnikom Kart na okaziciela upoważniających do rabatów we wszystkich lokalach Grupy Kapitałowej Emitenta: „Browar de Brasil”, „The Mexican” oraz we wszystkich klubachCzytaj dalej…

Food Business Awards 2012 – Pierwsze miejsce dla warszawskiego The Mexican

Mamy ogromny zaszczyt poinformować Państwa, że w dniu 27 września 2012 r. Restauracja The Mexican należąca do spółki Mex Zgoda Sp. z o.o., mieszcząca się w Warszawie, przy ul. Zgoda 6 zajęłaCzytaj dalej…

Ogłoszenie o odwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

Ogłoszenie o odwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

Ogłoszenie o zwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

Ogłoszenie o zwołaniu ZWZ Mex Polska S.A.

Aneks nr 25

Aneks nr 25

Niniejsza informacja ma wyłącznie charakter promocyjny. Informacje o publicznej ofercie akcji serii C zostały opublikowane w prospekcie emisyjnym, dostępnym w wersji elektronicznej na stronach internetowych Emitenta pod adresem: www.mexpolska.pl oraz Oferującego: www.idmsa.pl. Prospekt emisyjny jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o spółce Mex Polska S.A. i publicznej ofercie jej akcji.